• Kurso trukmė – 10 savaičių.
  • Susitinkama kartą per savaitę.
  • Kiekvieno susitikimo metu klausomasi mokymo, bendraujama vaišinantis arbata, diskutuojama grupelėse.
  • Po šešto susitikimo organizuojamas Šventosios Dvasios savaitgalis – išvyka, kurios metu daugelis dalyvių iš tiesų patiria Šventosios Dvasios krikštą ir grįžta kitokiais žmonėmis.
  • Kursas baigiamas atviru šventiniu vakaru.

Palaikyti ryšį su kitais yra itin svarbu. Draugai susirinka prie virtuvės stalo, susitinka puodeliui kavos, bendrauja internetu. Ne kitaip yra ir Alfa kurse.

Visi susitikimai prasideda nuo laiko, skirto bendrauti, atsipalaiduoti ir užmegzti draugystę – tiek asmeniškai, tiek virtualiai.

Alfa temų tikslas – sudominti ir paskatinti pokalbiui. Kiekvienas mokymas trunka apie trisdešimt minučių, jį gyvai skaito pranešėjas arba rodomas vaizdo įrašas.

Mokymuose nagrinėjami svarbūs tikėjimo klausimai ir atskleidžiami krikščionybės pagrindai nuo temų „Kas yra Jėzus?“ ir „Kaip galime tikėti?“ iki „Kodėl ir kaip meldžiuosi?“ ir „Kaip Dievas mus veda?“.

Viena svarbiausių Alfa programos dalių – galimybė dalintis mintimis ir kylančiais klausimais mažose grupelėse. Čia neprivaloma nieko sakyti ir tuo pačiu nėra nieko, kuo negalėtumėte pasidalinti (rimtai).

Tai galimybė išgirsti kitų nuomonę ir išsakyti savo požiūrį sąžiningoje, draugiškoje ir atviroje aplinkoje.

Alfa kurso temos: