Alfa kursas visiems

Kaip perprasti Gyvenimo klausimus. Atsakymai visiems – Alfa kursas

Kaip greit ir lengvai perprasti svarbiausius gyvenimo klausimus. Į tai jums atsakys Alfa kursas!

Tu klausi: „Apie ką tie jūsų kursai? Apie religiją?“

Atsakau: „Tai gyvenimo ir tikėjimo ABC: dvylika online paskaitų ir diskusijų apie gyvenimo tikslą, prasmę, Bibliją, Jėzų, žmogaus pašaukimą ir kt.“

Tokio atsakymo pilnai pakaktų. Nebent dar paklaustum: „O kam man to Alfa kurso reikia?“

Tikrai, kam gi tas Alfa?

Kai ilgesnį laiką jauti, kad gyvenimo kelyje trypčioji vietoje, supranti, kad reikalingas impulsas, o liaudiškai tariant – spyris į užpakalį. Ir tai tai nebe pirmas kartas, kuomet įkrenti į tokią duobę. Ką tuomet darai?

Greičiausiai, kad imiesi taisyti pašlijusią situaciją. Kaip ir ankstesniais kartais, turbūt  užsikuri tikrą „sąmoningumo ir vidinės harmonijos“, „pozityvaus mąstymo“, „egzistencinio koučingo“ karštinę. Po ilgų valandų praleistų klausant podkastų, seminarų ir youtubo „energinio užkrovimo“, pagaliau pajunti emocinį antplūdį – „Aš galiu!“.  Atrodo, kad vėl esi pajėgus stryktelėti nuo sofos ir skrieti aukščiau už Eloną Muską.

„Aš esu vertingas ir unikalus! Taip, vertingas! Labai!“ – kartoji žiūrėdamas į save vonios kambario veidrodyje. Tą pačią „programavimo“ procedūrą spėji atlikti lifte, taip pat įsėdęs į automobilį žvilgteli į save galinio vaizdo veidrodėlyje ir pakartoji dar kartą visą tiradą: „Aš vertingas…“ Pakartoji dėl visa ko.

Tu iš visų jėgų stengiesi išlaikyti pagautą teigiamą emociją, nes jauti, kad griežtai užčiauptas proto balsas vis tik neištvers ir leptelės nepatogią tiesą: tu gyvenime lyg koks banglentininkas, kuris laukia stebuklingo šanso, laimingos bangos, kuri nuneš tave į sėkmę.

Jei būtum nelaukęs, bet pamažu irklavęs, jau senai būtum pasiekęs tikslą. Bet tu net nežinai į kurią pusę irkluoti, nes pats nežinai ko nori. Todėl lauki, kol laiminga banga pasirūpins tavimi ir nuneš nežinia kur, į nežinia kokią sėkmę.

Tad problema, o kur mane nuneš banga? Kur ta sėkmė?

Ir tu supranti, kad tavo gyvenimas buksuoja ne todėl, kad trūksta energijos. Jis buksuoja todėl, kad trūksta motyvacijos. O motyvacijos trūksta todėl, kad tu nematai prasmės. O prasmės nėra todėl, kad tavo gyvenimas neturi tikslo – galutinio, visą gyvenimą apimančio to vienintelio ir Tikrojo tikslo. Štai tau ir sąsajų teorija praktikoje.

Motyvuok ir programuok save kiek nori, bet kol nežinai kas tu ir koks tavo tikslas, pakilti nuo sofos kaskart bus sunkiau.

Tada ir kyla klausimas: „Palaukit, jei sakot, kad žmogų sukūrė Dievas, tai kokį egzistencijos tikslą jis davė savo kūriniui? Kokia prasmė gyventi?“

Atsakymas į tavo klausimus: Alfa kursas.

Kursas nemokamas. Susideda iš 12 online susitikimų Zoom platformoje. Susitikimo metu dalyviai klauso paskaitos, po kurios vyksta diskusija išdėstyta tema.

Plačiau apie Alfa kursą: Kas yra Alfa kursas

Registruotis gali visi, ne tik žmonės gyvenantys Lietuvoje, bet ir lietuviai gyvenantys užsienyje. Nebūtinai pakrikštyti ar katalikai. Bet būtinai – ieškantys.

Tad registruokis. Gali būti, kad neatsitiktinai išgirdai apie Alfa kursą. Galbūt šiandien yra tas laikas peržvelgti gyvenimą iš esmės, sudėlioti dalykus į teisingas lentynėles. Juk giliai širdyje tu būtent to ir trokšti.

Tai yra tavo gyvenimas. Tu esi laisvas ir gali daryti su savo gyvenimu ką panorėjęs. Tačiau gyvename tik vieną kartą. Labiausiai būtų apmaudu, jei pabaigoje paaiškėtų, jog tą vienintelį gyvenimą pragyvenai kažkokiame rūke be prasmės ir iš gyvenimo išėjai pralaimėtoju.

Trumputis, tik 12 susitikimų Alfa kursas, deja, nespės atsakyti į visus klausimus. Tačiau jis duos rimtą pagrindą tavo pasaulėžiūrai, svarbiausių principų suvokimą ir kryptį gyvenimo kelionei.